ПНУ отримав відзнаку «Золотого освітнього партнера» SoftServe

    Сьогодні відбулася зустріч ректора Прикарпатського національного університету Ігоря Цепенди та проректора з науково-педагогічної роботи Руслана Запухляка з керівником Центру розвитку талантів в Івано-Франківській та Закарпатській областях Soft Serve Юрієм Безгачнюком, під час якої наш Університет отримав відзнаку «Золотий освітній партнер» від відомої в Україні і за кордоном ІТ-компанії Soft Serve.

    SoftServe – це глобальна ІТ компанія з українським корінням, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Понад 10 000 співробітників працюють над 900+ проєктами з клієнтами в США та Європі. А ще SoftServe – це штаб-квартири в Україні та США і центри розробки в Європі та Латинській Америці.

    Ця почесна нагорода стала свідченням успішної та продуктивної співпраці між Університетом і компанією SoftServe. У партнерстві з SoftServe Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника здійснює важливі кроки у напрямку покращення освітніх програм, підготовки висококваліфікованих кадрів у сфері інформаційних технологій, а також розвитку наукових досліджень. Це дозволяє нам насичувати освітню програму передовими практичними навичками та забезпечувати студентів якісною підготовкою для виходу на ринок праці.

    Неофіційно співпраця Softserve та Університету триває вже з 2007 р., коли було відкрито Івано-Франківський офіс компанії.

    Ми вдячні SoftServe за їхню підтримку та допомогу у розвитку нашого Університету. Сподіваємося на подальше плідне співробітництво та здійснення низки успішних ініціатив у майбутньому.