Виховний захід в Католицькому ліцеї імені святого Василія з нагоди вшанування річниці трагічних подій на Євромайдані

22 лютого 2014 р. Київ прощався з бійцями Небесної сотні. «Мене вбили взимку 2014 р, в один із тих днів, коли лютий був незвичайно лагідний, кулі літали мов бджілки над медом, одна з них обпекла моє серце, солодке мабуть. А в новинах замайоріли повідомлення: «Небесна Сотня-янголи, які стали Героями». Я упав долілиць і лежав. Коли мене перевернули, помітили що я мабуть, недовго мучився; моє лице мало спокійний вираз, ніби я зараз проснуся від гарного сну. Я знав що померти за Україну не найгірша смерть. Тепер я охороняю вас з небес».

20 лютого 2024 р. до річниці трагічних подій на Євромайдані студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин провели виховний захід в Католицькому ліцеї імені святого Василія. Перед учнями і вчителями калейдоскопом пройшли події Майдану, позначені боротьбою за свободу, за демократичні права українців. Вшанували невмирущу пам’ять про загиблих воїнів Небесного війська, які назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух.