Зимова економічна школа «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір»

Івано-Франківський осередок Всеукраїнської Асоціації економістів-міжнародників, кафедра міжнародних економічних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошує всіх охочих взяти участь у роботі ЗИМОВОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ШКОЛИ «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір».

Організатори заходу:

– Всеукраїнська Асоціація економістів-міжнародників

– Осередки ВГО Асоціації економістів-міжнародників

– Хмельницький національний університет

– Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Кафедра міжнародних економічних відносин, Факультет історії, політології і міжнародних відносин)

Період навчання: 25–31 січня 2024 року. У разі змін у розкладі – ми вас повідомимо.

Формат: змішаний (online (ZOOM-вебінари) та offline-практикум екскурсійного типу у м. Хмельницькому).

Участь безкоштовна.

Реєстрація: Анкета учасника зимової економічної школи «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір» (google.com)

Координатори:

– доктор економічних наук, професор, віце-президент ГО «Всеукраїнська Асоціація економістів-міжнародників» Журба Ігор Євгенович – igor.zhurba@ukr.net, +380974626177;

– доктор економічних наук, професор Васильківський Дмитро Миколайович – vasilkivsky@gmail.com, +380974428119.

Детальна інформація та програма школи у прикріпленому файлі.

Не пропустіть цю унікальну можливість розширити свої знання та знайомства в галузі євроінтеграції та отримати сертифікат учасника обсягом 1 кредит ЄКТС/30 годин

Раді будемо бачити вас в нашій ЗИМОВІЙ ЕКОНОМІЧНІЙ ШКОЛІ!

Програма Зимової економічної школи “Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір”. 25-31.01.2024 р.