Досягнення ключових цілей стратегічного розвитку Університету у 2023 році

У 2023 р., незважаючи на важкі випробування, які виникли в умовах війни, наш Університет зробив значні кроки вперед та досягнув ряду ключових цільових показників (КРІ) в межах трьох місій стратегічного розвитку:

– місія 1 – підвищення якості надання освітніх послуг;

– місія 2 – розвиток науки та інновацій;

– місія 3 – сприяння розвитку регіону.

Завдяки спільній командній роботі в межах кожної місії нам вдалось досягнути поставлених завдань і забезпечити розвиток нашого Університету та регіону.

Впродовж 2023 р. в Університеті розвивалась освітня, наукова та проектна діяльність в рамках 17 Цілей сталого розвитку, а це важлива умова євроінтеграції.

Підтримуючи дух солідарності та високих стандартів якості, ми продовжуємо свою місію забезпечення високоякісної освіти та внесення вагомого внеску в розвиток нашої спільноти.

Наші спільні зусилля надзвичайно важливі для забезпечення стабільності, навчання та наукового прогресу в умовах сучасних викликів.

Детальніше можна ознайомитися за посиланням.