Делегація ПНУ взяла участь у 54-годинному хакатоні в Англії

    З 21 по 26 листопада делегація Університету на чолі з першою проректоркою Валентиною Якубів відвідали Університет Східної Англії з метою продовження співпраці після успішного впровадження проєкту «Підготовка ґрунту для реконструкції – знезараження ґрунту в Україні, еко-підприємництво та екологічна журналістика». Ініціатива реалізувалася рамках участі у міжнародному проєкті «UK-Ukraine Twinning Initiative».

    Учасники делегації мали змогу взяти участь у 54-годинному хакатоні Sync the Sity 2023 в якості менторів та учасників. Захід, що об’єднав підприємців-початківців із досвідченими бізнес-наставниками та експертами, мав на меті сприяти інноваційному розвитку міст та стимулювати підприємництво в сфері технологій. Активна участь у Sync the City 2023 дозволить реалізувати отримані знання в університетському середовищі у вигляді організації хакатонів.

    Команда Університету займалася розробкою застосунку із забезпечення комунікації провайдерів курсів вивчення англійської мови та користувачів і в результаті отримали перемогу.

    Вдячні UEA за можливість обміну знаннями та встановлення партнерств між учасниками події. Продовжуємо працювати над новими ініціативами!