Виховний захід «Стоп, булінг!»

2 листопада 2023 р. заступник декана з виховної роботи Факультету історії, політології і міжнародних відносин Тамара Галицька-Дідух провела виховний захід «Стоп, булінг!» для студентів першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Магістр» і ОР «Бакалавр».

Актуалізовано знання студентів щодо поняття булінгу, його проявів та форм. Першокурсники в активній формі дискутували щодо стратегії подолання булінгу; обговорювали прояви емпатії до жертв насилля, уміння припиняти булінг та звертатися по допомогу. Зроблено висновок про важливість вироблення нульової толерантності до проблеми булінгу та необхідність припинення будь-яких проявів булінгу в молодіжному середовищі. Аналізували законодавчу базу, методичну і художню літературу, де ця тематика висвітлена.