Триває реєстрація на серію тренінгів «Антикризовий менеджмент в територіальних громадах»

    Науковці кафедри управління та бізнес-адміністрування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника залучені до реалізації проєкту Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це дев’ятирічна програма, яка впроваджується Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

    DOBRE розпочав свою роботу в 2016 р. і відтоді допомагає об’єднаним громадам скористатися можливостями та подолати виклики, пов’язані з децентралізацією. З вторгненням російської федерації перед громадами постало багато нових викликів, які вимагають нових навичок управління в умовах ризиків та невизначеності.

    Малопольська школа публічної адміністрації при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK) та кафедра управління та бізнес-адміністрування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проводить серію тренінгів для представників об’єднаних територіальних громад щодо антикризового менеджменту та ефективних підходів до управління в поточних умовах. В період з 18.07 по 24.08 буде проведено 10 вебінарів.

    Кожен з учасників отримає сертифікат про підвищення кваліфікації.

    Реєстрація за посиланням: https://msap.uek.krakow.pl/en/projekty/projects/dobre-overview/dobre-application-form/