Благодійна акція для ЗСУ напередодні державних іспитів

Навчання для студентів групи СОІ–41 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» припало на період короновірусу і війни. Переважну більшість часу студенти навчалися онлайн. Однак сьогодні випускні екзамени вони здають у стінах рідного Університету. Це є можливим тільки тому, що хлопці і дівчата, жінки і чоловіки, там далеко на передовій тримають небо над всіма нами. Війна – не час для банкетів і святкувань, тому студенти і їх академнаставник доцент кафедри історії України і методики викладання історії Галицька-Дідух Т.В. замість випускного вечора вирішили витратити гроші на донати Збройним Силам України (15 тис. гривень). Маємо взяти за звичку щодня думати, що я можу зробити для перемоги України.

Слава Україні! Героям слава!