Представники університету взяли участь у міжнародному заході, присвяченому річниці програми Twinning

9 червня перша проректорка Університету Валентина Якубів та начальник науково-дослідної частини, координатор українсько-британського проєкту «Підготовка ґрунту для відновлення – очищення ґрунту України, еко-підприємництво та екологічна журналістика» Ірина Григорук взяли участь у міжнародному заході, присвяченому річниці програми Twinning, який відбувся у Львівській політехніці.

Програма Twinning – це платформа для встановлення партнерств між українськими та британськими університетами, яка ініційована урядами двох країн.

На заході було презентовано шість кращих кейсів університетів України в контексті налагодження співпраці в межах програми Twinning, до яких увійшов і Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Важливим результатом заходу є окреслення напрямів подальшої співпраці між українськими і британськими університетами.