Представники від університету побували на економічному конгресі у м. Люблін

    16–17 травня 2023 р. на економічному конгресі Тримор’я м. Люблін, організованим під Почесним патронатом Президента Республіки Польща наш Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника представляли завідувач кафедри обліку і оподаткування професор Іван Баланюк, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Наталія Сабат та професор кафедри теоретичної та прикладної економіки Діана Шеленко.

    Конгрес є міжнародним економічним заходом, що об’єднує представників органів державного управління, місцевого та регіонального самоврядування, науки та бізнесу 12 країн-учасниць Ініціативи «Тримор’я» (Австрія, Болгарія, Хорватія, Чехія, Угорщина, Естонія, Литва, Латвія, Польща, Румунія, Словаччина, Словенія, Хорватія, Чехія), а також представників стратегічних партнерів (Європейський Союз, США, Німеччина) та регіональних партнерів з країн Центральної та Східної Європи.

    З привітальним словом на конгресі виступили: Анджей Дуда – Президент Республіки Польща; Ельжбета Барбара Вітек – Маршал Сейму Республіки Польща.

    Мета відвідування заходу, це вивчення досвіду результатів діяльності держав трьох морів та їх наукових розробок з метою рекомендації передового досвіду для застосування суб’єктами господарювання Картпатського регіону, а також впровадження у навчальний процес Університету та спрямування наукових досліджень науково-педагогічних працівників, аспірантів та студентів.

    Досвід, знання та позитивні практики експертів це – рекомендації для ефективних рішень, які будуть імплементовані у наукову діяльність кафедр.