Представники університету активні учасники розробки стратегії Івано-Франківська-2035

    «ОСВІТА vs БІЗНЕС: стратагеми діалогу» 4 квітня 2023 р. у контексті публічного діалогу відбулась дискусія між чотирма фокус групами, які напрацювали реальні пропозиції щодо розвитку освітнього потенціалу в Івано-Франківській територіальній громаді.

    Спікерами від освітян виступили Оксана Джус, завідувачка кафедри професійної освіти та інноваційних технологій та Ольга Ємець, доцент кафедри теоретичної і прикладної економіки, гарант освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

    Представники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника поділились досвідом вдосконалення освітніх програм, співпраці з роботодавцями, комунікаціями зі студентами.

    Пропозиції були адресовані трьом групам стейкхолдерів: здобувачам вищої освіти, представникам бізнесу та управлінцям. Натомість отримали запити від студентів, бізнесменів та представників управлінців, які будемо намагатися втілювали в освітній процес щодо підготовки майбутніх фахівців у сфері бізнесу.

    Подія, яку ініціював Карпатський інститут аналітики «FrankoLytics» у партнерстві з Бізнес Асоціацією Івано-Франківська, заклала основу для розробки стратегії Івано-Франківська-2035.

    Модератором заходу виступила Ольга Максимович – директорка Карпатського інституту аналітики «FrankoLytics».

    Також активну участь у дискусіях приймали представники «ніверситету: Володимир Стефінін – к.е.н., доц. кафедри теоретичної і прикладної економіки, Світлана Кропельницька, к.е.н., доц. кафедри фінансів, директорка Проектно-освітнього центру «Агенти змін», Святослав Білоус – студент факультету математики та інформатики, Віталій Семків – першокурсник ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».