Звітна наукова конференція викладачів і аспірантів кафедри політичних інститутів та процесів за 2021 рік

6 квітня 2022 р. відбулося засідання звітної наукової конференції викладачів і аспірантів підсекції політичних інститутів та процесів.

КЕРІВНИК – доктор історичих наук, професор В.В. МАРЧУК

СЕКРЕТАР – аспірант В.Д. ГАЛІПЧАК

Доповіді:

1. Європейськість як цивілізаційний маркер України: політичний і безпековий вимір (доктор історичних наук, професор В.В.МАРЧУК)
  2. Обмеження політичних прав громадян в умовах пандемії COVID-19: політико-правові підстави (доктор політичних наук, професор С.М.ДЕРЕВ’ЯНКО)
  3. Функціональні особливості регіональних ЗМІ в сучасній Україні (кандидатка політичних наук, доцентка С.М. МАТВІЄНКІВ)
  4. Теорія політичних криз Дж. Даймонда (кандидатка політичних наук, доцентка О.Б.БЕРЕЗОВСЬКА-ЧМІЛЬ)
  5. Вплив «Заяви у справі принципів польсько-української співпраці» 1987р. на формування двосторонніх відносин (кандидат історичних наук, доцент М.А. ҐЕНИК)
  6. Концептуальні засади політичної безпеки(кандидатка політичних наук, доцентка Ю.В. КОБЕЦЬ)
  7. Релігійні конфлікти(кандидатка політичних наук, доцентка М.Б. МІЩУК)
  8. Міграційна криза на білорусько-польському кордоні: загрози та виклики національній безпеці України (аспірант Р. БИЧАЙ)
  9. Об’єднані територіальні громади: сутність поняття, специфіка та характерні ознаки (аспірант І.І.ІВАСЮК)