В Університеті стартувала благодійна акція «ПОДАРУЙ ДІТЯМ МИР»

Благодійна акція «ПОДАРУЙ ДІТЯМ МИР» стартувала сьогодні в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Ініціатором її проведення виступила кафедра слов’янських мов Факультету філології.

У межах акції організатори оголосили про збір книжок, написаних українською мовою, для дітей та молоді віком від 6 до 17 років, які знаходяться зараз у Польщі. Зібрані книги викладачі кафедри передадуть у бібліотеку Українського дому у м. Варшаві та дітям, котрі тимчасово проживають зараз у столиці Польщі у готелі WILCZA для біженців.

Благодійна акція триватиме до 8 квітня.

Усі, хто має бажання долучитися до акції, можуть принести книги на Факультет філології в каб. 306 (гуманітарний корпус Університету). Контактна особа – Ольга Миколаївна Лазарович, заступниця декана Факультету філології. Або, якщо є потреба можна зв’язатися за номером телефону – +380 977164072, Оксана Романівна Корпало.