Захист дипломних робіт за другим (магістерським) рівнем вищої освіти освітньо-професійної програми «Етнологія»

15 грудня 2021 р. відбувся успішний захист дипломних робіт за другим (магістерським) рівнем вищої світи студентів ІІ курсу спеціальності 032 «Історія та археологія. Етнологія» освітньо-професійної програми «Етнологія» ОР «Магістр» денної форми навчання дистанційно через систему Cisco Webex.

Діяла екзаменаційна комісія у складі голови комісії – проф. Комар В.Л., члени комісії – проф. Кугутяк М.В. і проф. Пилипів І.В. В роботі ЕК також взяли участь наукові керівники та рецензенти – професорсько-викладацький склад кафедри етнології і археології: завідувач кафедри, доц. Томенчук Б.П., доц. Костючок П.Л., доц. Боян-Гладка С.П., доц. Дрогобицька О.Я., доц. Солонець І.Ф.

Цього дня захистили дипломні роботи три здобувачі освітнього ступеня ОР «Магістр»: Голіней Михайло Михайлович на тему «Традиційна обрядовість у контексті трансформації соціальної комунікації гуцулів (середина ХХ – початок ХХІ ст.)» (науковий керівник к.і.н., доц. Боян-Гладка С.П.; рецензент – к.і.н., доц. Костючок П.Л.); Лапчак Андрій Ярославович – «Традиційні календарні звичаї та обряди весняного циклу українців Західного Поділля (на прикладі Підгаєцької територіальної громади Тернопільської області)» (науковий керівник к.і.н., доц. Боян-Гладка С.П., рецензент – к.і.н., доц. Солонець І.Ф.); Ткач Микола Євгенович – «Розвиток лісового промислу на Закарпатській Гуцульщині (початок ХІХ – 1970-ті рр.)» (науковий керівник к.і.н., доц. Костючок П.Л., рецензент – к.і.н.,доц. Дрогобицька О.Я.).

Всі роботи були дослідницькими, підготовлені на високому рівні, а виступи магістрантів були змістовними, цікавими та супроводжувалися презентаціями. Екзаменаційна комісія всі дипломні роботи достойно, високо оцінила на відмінно.

Професорсько-викладацький склад і студенти молодших курсів Факультету історії, політології і міжнародних відносин щиро вітають випускників магістратури та дякують за плідну співпрацю!