Студент спеціальності «Політологія» Олексій Драпій – призер соціального проєкту для студентів України

Студент-другокурсник спеціальності 052 «Політологія» Факультету історії, політології і міжнародних відносин Олексій Драпій став призером VII Всеукраїнського конкурсу «Scholarship в Україні» у рамках соціального проєкту для студентів України.

Олексій посів почесне III місце та отримав подарунковий сертифікат на суму 2000 грн.

Захист конкурсних робіт відбувся днями в м. Дніпро. Завданням кожного із учасників було надати статтю аналітичного типу на задану тему, яка раніше ніде не була опублікована. Текст обов’язково проходив перевірку на антиплагіат.

До складу членів журі входили Рижик Максим – власник компанії «Завод Укргума»; Жадько Костянтин – д.е.н., завідувач кафедри підприємництва та економіки підприємства Університету митної справи та фінансів; Костянтин Бас – к.т.н., завідувач кафедри автомобілів та автомобільного господарства НТУ «Дніпровська політехніка»; Ходацький Сергій – приватний підприємець; Шляхтин Кирило – директор Дніпровської філії компанії ELIT Ukraine.

    Студенти і викладачі Факультету історії, політології і міжнародних відносин щиро вітають з високим результатами на VII Всеукраїнського конкурсу «Scholarship в Україні» у рамках соціального проєкту для студентської молоді України студента Олексія Драпія. Творчих успіхів і наснаги у подальшій науковій роботі!