«Дипломатія жіночими очима»

12 травня 2021 р. студенти-міжнародники мали нагоду поспілкуватися із перекладачем у сфері міжнародного права і міжнародних відносин Тетяною Сибігою – дружиною Надзвичайного та Повноважного Посла України в Турецькій Республіці Андрія Сибіги. Зустріч проходила в рамках проекту «Зустріч з дипломатами». Студенти мали можливість послухати про тонкощі дипломатії очима жінки, про роль дружини посла в представленні України на міжнародній арені, а також довідатися багато цікавого про культурну дипломатію. Особливо приємним було те, що посольство України в Туреччині запропонувало нашим студентам взяти участь у різних конкурсах і проєктах, які можуть стати хорошим стартом для майбутньої професії в галузі дипломатії. Зустріч проходила англійською мовою за ініціативи доцента Битківської Я.В. та кафедри іноземних мов і перекладу.