Зустріч з випускниками Липовицького ліцею Спаської сільської територіальної громади

12 травня викладачі кафедри Історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки та кафедри історії України і методики викладання історії провели зустріч з випускниками Липовицького ліцею Спаської сільської територіальної громади. У рамках соціального проєкту «Професія майбутнього і мій вибір сьогодні» викладачі Факультету розказали учням 11 класу закладу загальної середньої освіти про навчання на спеціальностях 032 Історія та археологія і 014 Середня освіта (Історія), фах історика та можливості його застосування. Професор Пилипів І.В., професор Райківський І.Я., доцент Стефанюк Г.В., доцент Королько А.З. та старший викладач Кобильник Р.В. надали випускникам цікаві і змістовні рекомендації щодо вступної кампанії та подальшого вибору навчання на Факультеті історії, політології і міжнародних відносин.