АГЕНТИ ЗМІН відкриті до співпраці з усіма підрозділами Прикарпатського університету

Які можливості для підрозділів Прикарпатського університету відкриває співпраця з АГЕНТАМИ ЗМІН? Про це 12 квітня 2021 р. на розширеному засіданні ректорату, на якому були присутні завідувачі кафедр та декан Факультету історії, політології і міжнародних відносин, розказала директорка Проектно-освітнього центру «Агенти змін» університету Світлана Кропельницька. Вона представила колегам конкретні напрямки, за якими АГЕНТИ ЗМІН можуть бути корисні своїм колегам.

Розповіла про посібник, виданий АГЕНТАМИ ЗМІН, який має лягти на стіл кожного в Університеті, хто бажає займатися проектною діяльністю та отримувати серйозні гранти, зокрема, Європейського Союзу. Звичайно, на початках, тільки один посібник не допоможе розпочату успішну проектну діяльність, потрібні консультації, які активно надають АГЕНТИ ЗМІН.

Світлана Кропельницька також нагадала про результати роботи Центру за проектний період 2018 -2020 року.

На переконання директорки Центру та одночасно координаторки проекту у період його реалізації Світлани Кропельницької   ключем беззаперечного успіху була його команда менеджменту (http://agentyzmin.pnu.edu.ua/managers/) та фахівців (http://agentyzmin.pnu.edu.ua/coaches/).

«Особливу подяку хочу висловити ректору університету – Ігорю Євгеновичу за те, що не тільки підтримав ідею проекту у 2017 році, спрямував її у потрібне русло, але й побачив у ній цільне зерно, що дасть успішні паростки задля стратегічного розвитку не тільки університету, а й регіону загалом», – зазначила очільниця АГЕНТІВ ЗМІН.

Й додала, що «кожен проект практично зустрічається з викликами фінансового та організаційно-технічного характеру, тож тут слід завдячувати потужній команді менеджерів, насамперед менеджеру з фінансових питань – головному бухгалтеру «університету Ользі Григорів, менеджеру з комунікацій, що забезпечувала змістовий контент та промоцію діяльності АГЕНТІВ ЗМІН – Яні Стадільній, а також тим, хто завжди створює надійний тил – технічному менеджеру, директору Наукового парку «Прикарпатський університет» – Роману Бубні.

Особливий акцент було зроблено результативності проектної роботи.

«На даному етапі АГЕНТИ ЗМІН продовжують вже післяпроектну діяльність на засадах самоокупності, забезпечення сталості створеної проектно-освітньої інституції в Івано-Франківській області», – зазначила директорка Центру.

АГЕНТИ ЗМІН готові до освітньої та проектної колаборації з підрозділами Університет за напрямами, які сприятимуть ефективному розвитку кафедр та освітніх програм та їх розвитку.