Прикарпатський університет отримав доступ до провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier

Міністерство освіти і науки України надало Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника доступ до ScienceDirect eBooks, провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier.

За передплатою МОН України, що діє з 1 січня до 31 грудня 2021 р. ScienceDirect дає змогу українським викладачам, дослідникам та студентам отримати нові знання із понад 35 000 міждисциплінарних книг, що містять досвід 47 000 авторів, від найпершої книги, опублікованої в 1896 р. і до найновіших назв, у тому числі: 39 000 електронних книг; 200 основних довідників; 6 500 серійних та довідкових томів; 200  підручників; 330 000 тематичних сторінок; 500 журналів Золотого Відкритого доступу.

Портал ScienceDirect (link), розроблений спеціально для українських установ, пропонує навчальні відео, відповіді на поширені запитання та інші матеріали, які допоможуть дослідникам отримати знання, а також списки заголовків, рекламні матеріали та довідники по звітах з використання для підтримки потреб бібліотекарів.

Щоб допомогти максимально використати доступ до ScienceDirect запрошуємо викладачів, студентів та дослідників Університету приєднатися до навчального вебінару, який познайомить:

– з командою співробітників Elsevier;

– вмістом, який ви знайдете на ScienceDirect, включно з книгами, довідниками, підручниками, журналами Відкритого доступу, тощо;

– сайтом для навчання та підтримки з ScienceDirect, який був розроблений спеціально для українських установ;

– тренінгами та спеціальними заходами, що також були розроблені спеціально для українських установ

    Вебінар відбудеться 17 лютого 11:00-12:00 год. (за київським часом)

Приєднатися до вебінару можна тут:

https://elsevier.zoom.us/j/98206650761?pwd=cnY3SzNwOWhWMEpIeVVRRmVGSHZLdz09