Вітаємо Василя Васильовича Марчука з високою церковно-релігійною нагородою!

12 лютого 2021 р., у залі засідань Єпархіального Управління, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан привітав члена Єпархіальної ради Коломийської Єпархії, професора, доктора історичних наук, завідувача кафедри політичних інститутів та процесів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, заслуженого діяча науки і техніки України Василя Васильовича Марчука із Днем народження та ювілеєм, яке він святкував напередодні та нагородив його високою церковною нагородою.

Керуючий Коломийською Єпархією побажав Василю Васильовичу Божої допомоги, міцного здоров’я, кріпості душевних і тілесних сил для ще більш плідного служіння рідному краю та Церкві Христовій.

Далі, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Його Преосвященство нагородив Василя Марчука Медаллю Святого Великомученика Юрія Переможця.

«Щиро вдячний Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію та Преосвященному Єпископу Коломийському і Косівському Юліану за високу нагороду Святого вмч. Юрія Переможця з нагоди мого скромного ювілею. Ця висока відзнака зобов’язує мене, як члена Єпархіальної ради Коломийської єпархії, ще більше віддавати сил і енергії для примноження славних історичних і духовних традицій Православної Церкви України, більш плідного служіння для розвитку рідного краю і Церкви Христової» – подякував Василь Марчук.

Професорсько-викладацький склад і студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин щиро вітають доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри політичних інститутів та процесів Василя Васильовича Марчука з високою церковно-релігійною нагородою.