Вітаємо з ювілеєм Василя Васильовича Марчука!

10 лютого 2021 р. відзначає свій 60-річний ювілей доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри політичних інститутів та процесів Василь Васильович Марчук.

Професорсько-викладацький склад та студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин щиро зичать ювіляру Василю Васильовичу Марчуку подальших успіхів в науковій та громадській діяльності задля розвитку вітчизняної науки, освіти та рідного краю!

Ваші професійні досягнення – Відмінник освіти України, Заслужений діяч науки і техніки України, Академік Української академії політичних наук, ініціатор і керівник багатьох міжнародних проєктів, науковий керівник Прикарпатської Історико-політологічної наукової школи (захищено біля 30 кандидатських і докторських дисертацій), член редколегій наукових часописів і видань, автор та співавтор більше 200 наукових та навчально-методичних праць з історії України, політичної історії України та політології – результат Вашої наполегливості, енергійності і працьовитості, прояв Вашого таланту та здобутих знань, приклад активної життєвої позиції.

Вітаючи Вас сьогодні, бажаємо від усієї душі життєвого оптимізму, міцних сил і здоров’я, професійних успіхів та нових творчих досягнень. Удачі Вам у всіх починаннях і щоденних справах! Радості Вам, спокою душі та здійснення особистих мрій та бажань!