Настановча нарада з питань організації проведення виробничої педагогічної практики студентів-політологів

Практика – це чудова нагода для студентів застосувати набуті знання, виробити та удосконалити професійні уміння і навички, підвищити власну компетентність та покращити комунікативні здібності. У період з 1 лютого по 12 березня 2021 р. студенти IV курсу спеціальності «Політологія» проходитимуть виробничу педагогічну практику в коледжах міста.

1 лютого 2021 р. за допомогою сервісу організації конференцій Сisco Webex Meetings відбулася настановча нарада з питань організації проведення виробничої педагогічної практики для студентів ІV курсу спеціальності 052 «Політологія» ОР «Бакалавр» (денна і заочна форма навчання). В конференції взяли участь завідувач кафедри політології Климончук В. Й., викладачі-методисти кафедри політології, кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика, кафедри соціальної психології та психології розвитку, представники коледжів та студенти – практиканти.

За час практики студенти зможуть використати отримані теоретичні знання, професійні уміння та навички в проведенні навчальних лекцій, семінарів та реалізації інших професійних обов’язків викладача – педагога.