Вітаємо студентів, викладацько-професорський склад спеціальності «Політологія» Факультету історії, політології і міжнародних відносин із професійним святом – День політолога, яке в Україні відзначається 12 вересня. Від студентів-істориків, студентів-міжнародників, викладацько-професорського складу та деканату Факультету історії, політології і міжнародних відносин зичимо всім Вам натхнення, мотивації, творчих звершень, успіху у всіх Ваших починаннях. Не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайтеся та ставайте кращою версією себе!!!
Вітаємо із професійним святом політологів!
![](https://ipmv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/41/2019/09/Обкладинка.jpg)