Впорядкування військового цвинтаря Першої світової війни

5 жовтня 2019 р. студенти та викладачі Факультету історії, політології і міжнародних відносин долучилися до проведення акції впорядкування військового цвинтаря Першої світової війни в с. Блюдники Галицького району Івано-Франківської обл., де спочивають військові австро-угорської армії, що загинули в кінці червня 1917 р. внаслідок наступу підрозділів Кавказької туземної кінної дивізії на село Блюдники. Цей захід було організовано спільними силами ГО «Поступовий гурт франківців», комунальним підприємством Івано-Франківської обласної ради «Пам’ять» та волонтерами Гірського рятувального центру, в рамках проекту «Велика війна: пам’ять в Карпатах».

Проект впроваджується в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ – Україна» та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПАТ «Концерн Галнафтогаз».