Доцент кафедри етнології і археології Петро Костючок виступив з лекцією в Остравському університеті (Чеська Республіка)

Нещодавно, в рамках гранту «Collegium Carpathicum», відбувся візит доцента кафедри етнології і археології Петра Костючка до Остравського університету Чеської Республіки. Науковець ознайомився з організаційною, навчальною та науковою діяльністю університету в м. Остраві.

Петро Костючок прочитав для викладачів, докторантів і магістрів кафедри славістики філософського факультету лекцію на тему «Moderní migrace: ukrajinské výzvy» («Сучасна міграція: українська мова»). В ході обговорення присутні підкреслили важливість питання, солідаризувалися у подальшому поглибленні і вивченні даної проблематики науковцями обох університетів.

У рамках візиту доцент кафедри етнології і археології Петро Костючок зустрівся із проректором з міжнародних відносин Остравського університету Ренатою Томашковою (Renáta Tomášková). Під час розмови йшлося про напрями подальшої співпраці між Факультетом історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Остравським університетом, зокрема, щодо започаткування білатеральних магістерських програм, обміну викладами, спільного проведення наукових (грантових досліджень, конференцій, симпозіумів) та освітніх (практик, мовних шкіл) заходів.