Докторант Ігор Гурак провів відкриту лекцію в Державній вищій східноєвропейській школі (м. Перемишль)

У рамках реалізації міжнародного проекту «Collegium Carpaticum» докторант кафедри міжнародних відносин Факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського університету Ігор Гурак нещодавно провів три відкриті лекції англійською мовою в Державній вищій східноєвропейській школі в м. Перемишль (Республіка Польща). Послухати українського науковця прийшли викладачі та студенти.

Однією із тем, яка обговорювалася, була політика Російської Федерації щодо України. Доповідач окреслив трансформацію позиції керівництва Росії щодо нашої держави, починаючи з розпаду Радянського Союзу і до наших днів, концентруючи головну увагу на подіях останніх років. Окрема презентація була присвячена темі «Проект «Тримор’я» та Україна». В ході виступу з відповідної проблематики докторант Ігор Гурак наголосив на перспективності відповідної польсько-хорватської ініціативи, яка охоплює 12 центральноєвропейських країн.