Професорсько-викладацький склад і студенти молодших курсів Факультету історії, політології і міжнародних відносин щиро вітають випускників спеціальностей 292 «Міжнародні економічні відносини» і 073 «Менеджмент (Управління міжнародним бізнесом)» ОР «Магістр» з успішним завершенням навчання та присвоєнням кваліфікації ОР магістр за результатами складання іспиту з іноземної мови захисту дипломних робіт за другим (магістерським) рівнем вищої освіти та дякують за плідну співпрацю!
Державна атестація здобувачів ОР «Магістр» кафедри міжнародних економічних відносин
![](https://ipmv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/41/2022/01/Обкладинка.png)