Державний іспит з теорії та практики перекладу освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ОР «Магістр»

23–24 грудня 2021 р. студенти ІІ курсу спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» освітньо-професійної програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ОР «Магістр» (денна і заочна форма навчання) дистанційно через систему Cisco Webex успішно склали підсумковий державний іспит з теорії та практики перекладу. Щиро вітаємо наших випускників з цієї важливою подією та бажаємо успіхів у їхньому професійному житті!

Професорсько-викладацький склад і студенти молодших курсів Факультету історії, політології і міжнародних відносин щиро вітають випускників магістратури та дякують за плідну співпрацю!