У другій половині червня 2021 р. у студентів ІІ курсу спеціальності 032 Історія та археологія ОР «Бакалавр» на базі Івано-Франківського краєзнавчого музею триває навчальна музейна практика під керівництвом доцентки кафедри етнології і археології О.Я. Дрогобицької. На прикладі роботи головної музейної установи Івано-Франківської області студенти ознайомлюються з основними напрямами музейної діяльності – культурно-освітнім, науково-дослідним, експозиційним, фондовим, видавничим, реставраційним та ін. Своїм досвідом роботи у музеї поділилася науковий співробітник ІФКМ Віта Михайлівна Дідик. Провідний науковий співробітник ІФКМ Ярослав Євгенович Штиркало провів цікаву та пізнавальну екскурсію у відділах природи та історії.
Навчальна музейна практика у студентів спеціальності 032 Історія та археологія
![](https://ipmv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/41/2021/07/Обкладинка-10.jpg)