15-та річниця кафедри готельно-ресторанної та курортної справи

     6 грудня кафедра готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника святкувала 15 років від її створення.

     З цього приводу на факультеті туризму було проведено урочисті заходи присвячені 15-ччю кафедри готельно-ресторанної та курортної справи, факультету туризму: Святочна академія; Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Готельно-ресторанний бізнес і курортна справа України».

    Розпочали урочисті заходи з привітальних слів ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігоря Цепенди, декана факультету туризму Володимира Великочого та завідувача кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Володимира Клапчука.

     Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи, факультет туризму отримала такі грамоти та подяки:

     Грамота:

     – Івано-Франківська обласна державна адміністрація управління культури, національностей та релігій нагороджує колектив кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму (завідувач кафедри – професор доктор історичних наук Володимир Клапчук) за вагомий внесок у збереження і розвиток національної культурної спадщини та з нагоди 15-річчя кафедри.

     Грамота:

     – Івано-Франківська обласна державна адміністрація управління культури, національностей та релігій нагороджує Клапчука Володимира Михайловича доктора історичних наук, кандидата географічних наук, професора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, за значний особистий внесок у дослідження та популяризацію національної культурної спадщини та з нагоди 30-річчя відновлення державності України.

     Грамоти:

     Івано-Франківська обласна державна адміністрація управління культури, національностей та релігій нагороджують доцента Лілію Лояк та асистента Ірину Румянцеву працівників кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію культурної спадщини на Прикарпатті.

     Подяка від завідувача кафедри Василя Шикеринця та колективу кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту з нагоди 15-ччя створення кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму.

     Привітання від Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу, директора коледжу Василя Бабінця з чудовою датою – 15-річчям створення кафедри готельно-ресторанної та курортної справи.