На факультеті психології провели благодійну інтелектуальну гру «Брейн-ринг»

    Днями на факультеті психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася благодійна інтелектуальна гра «Брейн-ринг» з зоопсихології та порівняльної психології. Метою заходу став збір коштів для хворих діток Прикарпаття та воїнів ЗСУ. Організатори – кафедра загальної і клінічної психології та студентський профком Університету.

«Упродовж трьох днів змагалися команди 8-ми груп студентів-першокурсників спеціальності “Психологія”. Вразила мотивація і витримка студентів під час фінальної гри, адже довелося її проводити у сховищі через повітряну тривогу. І вони не лише гідно змагалися, а й всі разом виконували українські народні пісні. Нашу націю ніхто і ніщо не зламає!» – зазначила організаторка заходу, доцент Мирослава Кулеша-Любінець.

    Формат інтелектуальної гри «Брейн-ринг» вимагав швидкої відповіді учасників і широкий кругозір, адже питання були про тварин в історії, політиці, народній творчості та психології. До гри були залучені 48 студентів восьми груп. У підсумку всі учасники фінальної гри отримали грамоти з призовими місцями, а саме: команда «Афаліни» (група ПС-12) – 1 місце; команда «Звірополіс» (група ПС-16) – 2 місце; команда «HomoSapiens» (група  ПС-13) – 3 місце; команда «Фенікс» (група ПСр-12) – 3 місце.

«Перший раз наша група працювала в команді, ми згуртовано виборювали перемогу, ми раді були підвищити рівень знань та познайомитись з активними студентами нашого факультету. Головне не перемога, а участь» – ділиться враженнями студентка Прикарпатського Анастасія Боєчко.

    На зібрані благодійні кошти будуть закуплені подарунки на Різдвяні свята для хворих дітей двох Івано-Франківських дитячих лікарень, а також матеріали для «теплих» листівок воїнам ЗСУ.