Студенти взяли участь у відкритті меморіального знаку пам’яті журналістів

    Студенти та викладачі кафедри журналістики факультету філології Університету, представники первинної організації НСЖУ Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяли участь у відкритті меморіального знаку «Пам’яті колег. Їх убила війна».

    Захід відбувся з ініціативи Центру журналістської солідарності (м. Івано-Франківськ), за підтримки Національної спілки журналістів України на Алеї пам’яті журналістів Прикарпаття в с. Острині Тлумацької територіальної громади Івано-Франківського району. На меморіальному знакові вписані імена 39 працівників ЗМІ, котрі стали жертвами повномасштабної війни, розв’язаної росією в Україні.

    Учасники заходу згадали колег-журналістів та хвилиною мовчання віддали шану полеглим. Згадали і прикарпатських медійників – членів НСЖУ, які відійшли у вічність за останній рік. Це – Роман Фабрика, Богдан Вівчар, Олександра Стецюк, Ярослав Нарган, Василь Мануляк, Юрій Косович, Василь Микуляк, Павло Федорів, Роман Флис.

    Завершилося дійство виконанням «Молитви за Україну»: Боже великий, єдиний, нам Україну храни, волі і світу промінням Ти її осіни!

    Після цього усі учасники заходу, як і щороку, висадили на Алеї пам’яті нові саджанці дерев, які будуть рости й нагадувати про колег-журналістів.

    Зазначимо, що в третю п’ятницю вересня в Україні щороку вшановують пам’ять журналіста Георгія Гонгадзе та усіх загиблих журналістів. Івано-Франківська обласна спілка НСЖУ традиційно у цей день проводить заходи з вшанування пам’яті колег.