НАЗЯВО відмітило виважену роботу Університету імені Василя Стефаника як одного з провідних ЗВО регіону

    Хтось широко висвітлює свою роботу в соціальних мережах, хтось – і це зрозуміло – не вважає за потрібне витрачати на це ресурси, проте це не знецінює важливість університетів зараз.
    Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника як один з провідних ЗВО регіону працює виважено і організовано.
    Мабуть, найцінніша ініціатива Прикарпатського національного університету мені Василя Стефаника – можливість, надана науково-педагогічним (педагогічним) працівникам, персоналу та здобувачам освіти з евакуйованих закладів вищої освіти України використати продовжити освітній процес, перерваний у їхньому ЗВО внаслідок збройної агресії РФ проти України.
     Співробітники Навчально-наукового юридичного інституту на період воєнного стану надають безкоштовні консультації з юридичних питань, а отримати правову допомогу можна телефоном або в електронному форматі.
    До Шевченківських свят Центр студентського розвитку Університету провів онлайн студентські читання з нагоди відзначення 208-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка.
    На факультеті психології Університету створено пункт для надання психосоціальної підтримки для студентів, їх близьких, а також для усіх, хто цього потребує. Пункт працює в режимі онлайн.
    Кафедра журналістики Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника започаткувала цикл онлайн-тренінгів «Інформаційна безпека під час військових дій».
    Ректор Університету зустрічається зі студентами на онлайн брифінгах для надання більш повної інформації і відповідей на запитання.
    Побажаймо Університету успіху у відновленні освітнього процесу.
    Слава Україні!🇺🇦