Зустріч з випускниками Новицького ліцею Новицької ТГ в рамках онлайн-зустрічі «Особливості вступу – 2022»

    22 лютого 2022 р. відповідальний секретар відбіркової комісії Факультету історії, політології і міжнародних відносин, доцент кафедри історії України і методики викладання історії Андрій Міщук долучився до онлайн-зустрічі «Особливості вступу – 2022» з випускниками Новицького ліцею Новицької ТГ Калуського району Івано-Франківської обл., організованої Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.

    Провідний фахівець з профорієнтації Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Галина Волощук та відповідальний секретар Приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Едуард Лапковський ознайомили присутніх із перевагами навчання в Університеті та розповіли про специфіку і умови цьогорічного вступу.

    З презентації, представленої А. Міщуком, потенційні абітурієнти отримали корисну інформацію стосовно особливостей навчання та можливостей подальшого працевлаштування студентів та випускників освітніх програм, які реалізуються колективами кафедр Факультеті історії, політології і міжнародних відносин.