Співпраця над програмою подвійних дипломів

    15 лютого 2022 р. відбулася зустріч викладачів та студентів Факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника із викладачами Інституту історії Поморської академії у м. Слупську (Akademia Pomorska w Słupsku).

    У зустрічі взяли участь з української сторони – гарант освітньої програми 032 «Історія та археологія» ОР «Бакалавр» проф. Володимир Комар, викладач кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки доц. Микола Вітенко, а також студенти першого та четвертого курсів спеціальності 032 «Історія та археологія» ОР «Бакалавр». До зустрічі долучилися студенти та викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Херсонського державного університету та Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

   Польську сторону представили: почесний професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проф. Роман Дрозд (Prof. dr hab. Roman Drozd  – roman.drozd@apsl.edu.pl) та координатор Поморської академії у справах студентів, що навчаються за програмами подвійних дипломів проф. Роберт Куснєж (Dr hab. Robert Kuśnierz, prof. AP – robert.kusnierz@apsl.edu.pl).

    У ході зустрічі проф. Роман Дрозд ознайомив українських студентів та викладачів із можливістю навчання за програмою подвійних дипломів по спеціальності «Public History» («Публічна історія»), презентував можливості Поморської академії, щодо організації навчального та наукового процесу, дозвілля студентів, спільної польсько-української наукової діяльності.

    Сторони обмінялися думками щодо можливих труднощів у реалізації програми подвійних дипломів в т.ч. питання проходження практик, оформлення документів на візу.

    Дана зустріч відбувалася у рамках угоди укладеної між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Поморською академією.

    У ході зустрічі сторони обмінялися питаннями, думками та пропозиціями, щодо організацію процесу створення програми подвійних дипломів для студентів спеціальності 032 «Історія та археологія», а також узгоджено план наступних перемовин.

    Учасники висловили впевненість у взаємовигідності співпраці між істориками України та Польщі.