Виробнича практика студентів спеціальності 032 Історія та археологія ОР «Бакалавр» на базі Державного архіву Івано-Франківської області

    Упродовж 1–14 лютого 2022 р. студенти четвертого курсу спеціальності 032 Історія та археологія ОР «Бакалавр» Факультету історії, політології і міжнародних відносин проходили виробничу практику на базі Державного архіву Івано-Франківської області (керівник практики – професор кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки Шологон Лілія Іванівна).

    Студенти мали нагоду побувати у сховищі документів архіву; ознайомитися із раритетними виданнями Держархіву Івано-Франківської обл., отримали майстер-клас з консервації та реставрації документів, працювали над створенням електронного каталогу архіву. Вони детально вивчили специфіку роботи всіх структурних підрозділів Держархіву Івано-Франківської обл., зокрема, відділу формування Національного архівного фонду України, діловодства та науково-технічного опрацювання документів; відділу забезпечення збереженості, обліку та довідкового апарату; відділу використання інформації документів; сектору фізичної схоронності документів тощо.

    Особливий акцент було зроблено на організації роботи дослідників із документами архіву (заповненні анкети, ознайомлення із правилами роботи читального залу, замовленні документів зі сховища тощо).

    Щиро дякуємо дирекції Державного архіву Івано-Франківської області та всім його працівникам за допомогу в організації та проведенні архівної практики, за Ваші високопрофесійні знання та вміння!