В Університеті оголошено конкурс на здобуття стипендії від Фундації Лозинських (США)

    До уваги студентів та цьогорічних випускників-магістрів Факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!

    В Університеті оголошено конкурс на здобуття стипендії від Фундації Лозинських (США). Взяти участь у Конкурсі можуть студенти всіх навчальних підрозділів Університету 2 курсу ОР «Бакалавр» та випускники 2020/2021 навчального року ОР «Магістр».

    Метою проведення Конкурсу є відзначення студентів Університету, які мають високі успіхи у навчанні, беруть активну участь у громадській роботі, призначення їм грошових стипендій від Фундації, а також нагородження грошовою винагородою автора кращої дипломної роботи з другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

    Варто зазначити, що третій рік поспіль у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника проходить конкурс для студентів на здобуття стипендій від Фундації Лозинських (США). Його проведення стало можливим завдяки угоді про двосторонню співпрацю, яку було укладено в 2019 р.

    Детальніше про умови конкурсу за посиланням: https://cutt.ly/xECSusq