Юлія Франків – призер всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Магістрантка спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Факультету історії, політології і міжнародних відносин Юлія Франків стала призеркою ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та відзначена Дипломом ІІІ ступеня. Наукова керівниця – завідувачка кафедри міжнародних відносин, доцентка Наталія Стецюк.

Юлія Франків представила на конкурс наукову роботу на тему: «Геополітичні аспекти побудови Північного Потоку-2». Сьогодні, дана проблематика дослідження набуває все більшої актуальності, адже  Північний Потік-2 має значний вплив на європейські газові потоки і став головним викликом згуртованості ЄС та його відносин із США та Росією.

Зазначимо, що II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» проходив 22 квітня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича в онлайн форматі. Загалом на конкурс надійшло близько півсотні студентських наукових робіт з різних ЗВО України.

Цьогоріч Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника представили дві магістрантки кафедри міжнародних відносин: Олександра Дереш та Юлія Франків.

Вітаємо Юлію Франків та Олександру Дереш за гідне представлення Університету на конкурсі наукових робіт та бажаємо по дальших успіхів у науковому житті!