Зустріч з учнями Івано-Франківського ліцею імені Романа Шухевича

Доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології Василь Климончук 6 березня 2020 р. зустрівся з учнями випускних класів закладу загальної середньої освіти – Івано-Франківського ліцею імені Романа Шухевича. У ході спілкування відбулася цікава дискусія, чому саме слід для навчання обрати Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, які перспективи, можливості, переваги очікують на майбутніх абітурієнтів в нашому університеті. Обговорили про важливість та значення в сучасних умовах для нашої держави спеціальності 052 «Політологія», де в майбутньому і в якій галузі можна застосувати отримані знання. З цікавістю школярі отримали інформацію про нову спеціальність «Національна безпека» яка відкриває нові можливості для майбутніх абітурієнтів в напрямку саморозвитку та державної безпеки.