Національна і регіональна безпека в умовах інформаційної війни

30 листопада на Факультеті історії, політології і міжнародних відносин відбулась міжнародна наукова конференція «Національна і регіональна безпека в умовах інформаційної війни». Організатори: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Центр інформації та документації НАТО, Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України.

Тематика обговорення стосувалася таких питань: суть, сфери та характеристики гібридної війни; роль та діяльність НАТО в контексті гібридних загроз; стан і перспективи співпраці України і НАТО в умовах російської агресії; гарантування безпеки, міжнародна і міждержавна співпраця в контексті гібридної війни та ін.

Конференція складалася з двох частин – пленарного засідання, спікери: доцент кафедри політології І.І. Доцяк, завідувач кафедри політології і національної безпеки НУ Острозька Академія, професор М.С. Романов, професор кафедри політології І.С. Монолатій, завідувач кафедри політичних інститутів і процесів, професор В.В. Марчук, генеральний директор ТРК РАІ А.І. Русиняк, доцент кафедри журналістики І.В. Бойчук, модератор засідання – завідувач кафедри політології, професор В.Й. Климончук Потім конференція продовжила свою роботу у форматі двох секцій, на яких свої тематичні доповіді презентували професорсько-викладацький склад, а також студенти та аспіранти спеціальності «Політологія».