Державний іспит з теорії та практики перекладу студентів освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ОР «Магістр»

23 грудня 2020 р. студенти ІІ курсу спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» освітньо-професійної програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ОР «Магістр» (денна форма навчання) за допомогою сервісу платформи Cisco Webex Meeting успішно склали державний іспит з теорії та практики перекладу.

Професорсько-викладацький склад та студенти молоших курсів Факультету історії, політології і міжнародних відносин щиро вітають випускників із завершенням навчання. Бажаємо Вам міцного здоров’я, високих професійних здобутків, наполегливості та наснаги в майбутній роботі. Радіємо Вашим успіхам та віримо, що далі – більше!!!