Важливою складовою підготовки майбутніх політологів є виробнича практика в органах державної влади та місцевого самоврядування. Цьогоріч протягом чотирьох тижнів магістранти спеціальності «Політологія» мали можливість спробувати себе в якості державних службовців в Управлінні інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА. За результатами практики 6 березня 2020 р. відбулася підсумкова нарада за участю начальника Управління В.Я. Джигіти та викладачів кафедри політології проф. В.Й. Климончука і доц. І.І. Доцяка. В процесі наради визначено перспективи майбутньої співпраці, професійного зростання та працевлаштування.
Підсумкова нарада з виробничої практики в органах державної влади та місцевого самоврядування
![](https://ipmv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/41/2020/03/Обкладинка-7.jpg)