Студенти-магістранти спеціальності 052 Політологія мають змогу проходити виробничу політологічну практику в органах державної влади та місцевого самоврядування на базі Управління інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації. За період практики студенти активно беруть участь у роботі управління, відвідують заходи, приурочені пам’ятним датам та отримують цінний досвід для майбутньої реалізації себе як державних службовців.
Виробнича політологічна практика у студентів-магістрів
![](https://ipmv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/41/2020/02/Обкладинка-14.jpg)