Стипендія у 1000 доларів США – 17 найкращим студентам від польського Фонду

Сімнадцять найкращих студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника продовжать отримувати стипендії польського Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень.

Сьогодні на полях XXXIIІ Економічного форуму у м. Карпачі в. о. ректора Ігор Цепенда підписав нову двосторонню Угоду про співпрацю між нашим університетом та Фондом Інституту Східноєвропейських досліджень (м. Варшава, Республіка Польща) з засновником Фонду, головою Програмної Ради Економічного форуму Зигмунтом Бердиховським.

Студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – єдині серед студентів українських закладів вищої освіти з 2018 р. щорічно отримують стипендії (1000 доларів США у гривневому еквіваленті) від цього відомого Фонду.