Наш професор розробив дизайн поштової марки

Професор кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, заслужений діяч мистецтв України Богдан Губаль розробив дизайн поштової марки на відзначення 110-ї річниці створення легіону Українських січових стрільців. У м. Івано-Франківську біля музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбулось урочисте погашення цієї марки.

В урочистостях взяли участь голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, директор музею визвольних змагань Ярослав Коретчук, директор Навчально-наукового інституту мистецтв Володимир Федорак.

За словами директора з розвитку мережі Івано-Франківського регіону АТ «Укрпошта» Тараса Біжика, марка надрукована обмеженим тиражем на спецзамовлення, тож уже стала колекційною рідкістю.

Відомий квартет бандуристок «Ґердан» під керівництвом докторки мистецтвознавства Віолетти Дутчак виконав музичні композиції, що артистично доповнили подію.

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук зазначила: «На марці зображено лева на щиті у синьо-жовтому обрамленні, що символізують міць Українського січового стрілецтва, єдність та соборність України».

Робота професора Губаля відзначена пам’ятною нагородою – ювілейною відзнакою Івано-Франківської обласної ради «Легіон УСС 110».