ВИШИТІ СТАЛЛЮ. Умови аукціону і лотереї для допомоги ЗСУ

Час оприлюднити умови проведення благодійного аукціону-лотереї «Код нації: екологічне підгрунтя (ВИШИТІ СТАЛЛЮ)»!

Від сьогодні і до 5 червня запрошуємо усіх екологічно-свідомих і патріотично налаштованих взяти у ньому участь! Заохочуємо як фізичних осіб, так і колективи й об’єднання!

Інтернет-аукціон проводитиметься кафедрою біології та екології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на підтримку волонтерської ініціативи відомого франківського громадського діяча і волонтера Станіслава Ковановського. Голова оргкомітету аукціону та лотереї – заступниця декану факультету природничих наук Неля Долинко.

Увага, умови!

З лотами, виставленими на продаж, та їх характеристиками можна ознайомитися на сайті і у соціальних мережах Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і кафедри біології та екології Університету.

АЛЕ! Брати участь в аукціоні можна лише на фейсбук-сторінці ПНУ.

Асортимент лотів впродовж тижня може доповнюватися.

Свої цінові пропозиції слід залишати у коментарях під кожним фото на фейсбук-сторінці ПНУ, чітко зазначаючи ціну в національній валюті і номер лоту.

Далі усе просто і на правилах аукціону: лот дістанеться тому, хто запропонує найвищу ціну.

Братимуться до уваги лише коментарі, залишені у Фейсбуці на фейсбук-сторінці ПНУ під оригінальним постом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Завершення аукціону – 5 червня о 23:59.

Оплата за придбаний лот здійснюється шляхом перерахунку грошей на благодійну банку monobank https://send.monobank.ua/jar/2GGz3Xhk5N.

Лот вважатиметься купленим після підтвердження оплати добровільного внеску – це має бути скрін оплати, надісланий у ФБ-месенджер голови оргкомітету аукціону та лотереї – заступниці декану факультету природничих наук Нелі Долинко.

Переможець торгів за кожною номінацією також отримає приємний бонус: лотерейний квиток на розіграш безцінного СУПЕР-ПРИЗУ. Якого саме – залишиться інтригою.

Придбати лотерейний квиток можна також без участі в аукціоні за благодійний внесок 1000 грн.

Щодо свого наміру придбати лотерейний квиток просимо писати у приватні повідомлення на ФБ-месенджер Нелі Долинко https://www.facebook.com/profile.php?id=100017304041610&mibextid=LQQJ4d

Лотерея буде розігруватися під час еколого-мистецького (НЕ)семінару «Код нації: екологічне підґрунтя». Він відбудеться 7 червня у виставковій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Захід об’єднає екоактивістів, освітян і науковців, представників мистецького кола і бізнес-спільноти для актуалізації екологічних аспектів військових дій та обговорення реального стану екопідприємництва в умовах війни і перспектив та напрямків його розвитку у поствоєнний період.

Наші партнери: ГО «Всеукраїнська екологічна ліга», Антикварня «Шпиндель», ГО «Дорога смаку Прикарпаття»

send.monobank.ua

ОПИС ЛОТІВ

ЛОТИ ВІД СТАНІСЛАВА КОВАНОВСЬКОГО

ЛОТ №1

Підсвічник «Ангел-Охоронець»

Виготовлено з гільзи калібру 105 мм, американської гармати М-119, відпрацьованої артилерійським дивізіоном 10-ї ОГШБр (окремої гірсько-штурмової бригади) на Соледарському напрямку

Стартова ціна – 5 000 грн.

ЛОТ №2

Торшер «Маки»

Виготовлено з гільзи калібру 105 мм гармати М-119, відпрацьованої 10-ою ОГШБр (окремою гірсько-штурмовою бригадою) на Бахмутському напрямку.

Стартова ціна – 7000 грн.

ЛОТ №3

Набір чарок «Крук»

Виготовлено зі сталевої гільзи від снарядів БМП-2, калібру 30 мм, відпрацьованої 109-м ОГШБ на Соледарському напрямку

Стартова ціна – 3000 грн.

ЛОТ №4

Набір чарок «Міць»

Виготовлено зі сталевої гільзи від снарядів БМП-2, калібру 30 мм, відпрацьованої 42-ю ОМБр (окремою механізованою бригадою) на Бахмутському напрямку (Часів Яр)

Стартова ціна – 3000 грн.

ЛОТ 5

«Зі щитом»: герб 109-ого ОГШБ (окремого гірсько-штурмового батальйону) (крук) у вигляді дерев’яного щита.

Виготовлено з масиву бука.

Розміри виробу: висота – 38 см; ширина – 28 см; товщина – 5 см.

Стартова ціна – 5000 грн.

ЛОТ 6

«Зі щитом»: герб 108-ого окремого гірсько-штурмового батальйону (рись) у вигляді дерев’яного щита.

Виготовлено з масиву бука.

Розміри виробу: висота – 38 см; ширина – 28 см; товщина – 5 см.

Стартова ціна – 5000 грн.

ЛОТ 7

Тубус «Десятка»

Виготовлено з латунної гільзи гармати Д-30, 122 мм калібру, відпрацьованої 10-ю ОГШБр (артилерійським дивізіоном).

Цим снарядом було зупинено штурм ворожої піхоти у напрямку Спірне Стартова ціна – 8000 грн.

ЛОТ 8

Тубус «Україна»

Виготовлено із порохового заряду гармати від М-777 155 мм калібру, відпрацьованої 10-ю ОГШБр (окремою гірсько-штурмовою бригадою) на Соледарському напрямку, Спірне

Стартова ціна – 6000 тис.

ЛОТ 9

Тубус «Едельвейс»

Виготовлено з гранатомету ПТРК «Корнет» (протитанкового гранатомету з керованою ракетою), ним була підбита москальска БМП (бронемашина піхоти) на Бахмутському напрямку

Стартова ціна – 15 000 грн.

ЛОТ 10

Набір гільз «Героям слава» (3 шт.)

Виготовлено з гільз від БМП (бронемашина піхоти), відпрацьованих у Бахмуті 109-им ОГШБ (окремим гірсько-штурмовим батальйоном) та 42-ою ОМБр (окремою механізованою бригадою).

Стартова ціна – 1500 грн.

ЛОТ 11

Гільза «Доблестю та зброєю» (1 шт.)

Виготовлено з гільзи від БМП (бронемашина піхоти), відпрацьованих у  Бахмуті 42-ою ОМБр (окремою механізованою бригадою).

Стартова ціна – 500 грн.

ЛОТ 12