Чи українська мова в небезпеці? Що таке лагідна українізація? Як вберегти та плекати мову як засіб національної самоідентифікації? Чи консолідує вона суспільство? Наскільки стійкою є наша мовна екологія? Ці та інші питання 21 лютого 2022 р. палко обговорювали студенти групи МВ-22 та МВ-23 спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії ОР “Бакалавр” в Міжнародний день рідної мови.
Міжнародний день рідної мови
![](https://ipmv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/41/2022/02/Обкладинка-14-1024x576.jpg)