17 травня у рамках соціального проєкту «Професія майбутнього і мій вибір сьогодні» відбулася зустріч з випускниками Ілемнянського ліцею Вигодської селищної територіальної громади викладачів кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки та кафедри історії України і методики викладання історії. Обговорено питання вибору професії майбутніми абітурієнтами університету. Викладачі кафедр надали випускникам цікаві і змістовні рекомендації щодо вступної кампанії та подальшого вибору навчання на Факультеті історії, політології і міжнародних відносин.
Зустріч з випускниками Ілемнянського ліцею Вигодської селищної територіальної громади
![](https://ipmv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/41/2021/05/Зустріч-з-випускниками-Ілемнянського-ліцею-Вигодської-ОТГ.-17.05.2021-р.-Сайт-факультету.jpg)