Участь викладачів та студентів Факультету у Благодійному ярмарку з метою збору коштів для ЗСУ

12 травня до Дня Університету викладачі та студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяли участь у Благодійному ярмарку з метою збору коштів для ЗСУ. Студенти власноруч приготували солодощі, лимонад, іграшки. Також усім учасникам заходу запам’ятались яскраві образи наших студентів та студенток в національному одязі, з якими можна було сфотографуватись.

Колектив Факультету зібрав 10 770 грн.

На Благодійному ярмарку спільними зусиллями зібрали 250 тис грн на дрон для студента Факультету історії, політології і міжнародних відносин Олега Гринішака, котрий зараз перебуває у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.