Вітаємо нових професорок та доценток ПНУ!

31 січня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося чергове засідання Вченої ради.

Ректор університету, професор Ігор Цепенда розпочав засідання хвилиною мовчання у пам’ять про співвітчизників, котрі загинули у боях з російським агресором.

Далі ректор урочисто вручив атестати професорів та побажав плідної праці доктору філологічних наук, доценту кафедри педагогіки початкової освіти Ользі Деркачовій та доктору педагогічних наук, доценту кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Оксані Протас. Також Ігор Цепенда вручив атестати та привітав із вченими званнями доценток кафедри англійської філології Наталію Іванотчак, Уляну Билицю, Тетяну Марчук та доцентку кафедри німецької філології Наталію Корольову.

Під час засідання було розглянуто низку питань згідно порядку денного. Зокрема, з доповіддю про збереження психологічного здоров’я працівників університету та здобувачів вищої освіти виступила завідувачка кафедри соціальної психології, професорка Любомира Пілецька.